mailman_2.1.2-7_templates - en to ca translation catalogue (6 entries)

note: Description
en: Gate news to mail?
ca: S'envien les notícies al correu?

note: Description
en: Do you want to gate news to mail, that is, send all the messages which appear in a newsgroup to a mailing list.
ca: Voleu que s'enviïn les notícies al correu, és a dir, que s'enviïn tots els missatges d'un grup de discussió a una llista de correu.

note: Description
en: Most people won't need this.
ca: En la majoria de casos no és necessari.

note: Description
en: Missing site list
ca: Falta la llista del lloc

note: Description
en: Mailman needs a so-called "site list", which is the list from which password reminders and such are sent out from.  This list needs to be created before mailman will start.
ca: El Mailman necessita una llista anomenada "llista del lloc" des d'on enviar els recordatoris de contrasenya i similars.  Aquesta llista s'ha de crear abans d'iniciar l'execució del programa.

note: Description
en: To create the list, run "newlist mailman" and follow the instructions on-screen
ca: Per crear una llista executeu "newlist mailman" i seguiu les instruccions que apareguin per pantalla
