tasksel 2.09 - en to ca translation catalogue (5 entries)

note: Type: multiselect Description
en: At the moment, only the core of Debian is installed. To tune the installation to your needs, you can choose to install one or more of the following predefined collections of software. Experienced users may prefer to select packages manually.
ca: Ara mateix només està instal·lat el nucli de Debian. Per afinar la instal·lació a les vostres necessitats, podeu triar d'instal·lar una o més de les col·leccions de programari predefinides següents. Els usuaris experimentats potser preferiran seleccionar els paquets manualment.

note: Type: multiselect Choices
en: ${CHOICES}, manual package selection
ca: ${CHOICES}, selecció manual de paquets

note: Type: multiselect Description
en: Choose software to install:
ca: Trieu el programari a instal·lar:

note: Type: multiselect Description
en: You can choose to install one or more of the following predefined collections of software.
ca: Podeu triar d'instal·lar un o més de les següents col·leccions de programari predefinides.

note: Type: title Description
en: Debian software selection
ca: Selecció de programari de Debian
